Skrzynka modlitwy misyjnej

Modlitwa w intencji wspierających

Wiemy, że Wy - nasi Darczyńcy i Przyjaciele - wspieracie działania Katondwe Mission Hospital bezinteresownie, co czyni wszystkie Wasze gesty jeszcze piękniejszymi. Każda szczodrość serca, która niesie za sobą wielką pomoc materialną, duchową czy fizyczną, powoduje, że odczuwamy ogromną potrzebę okazania naszej wdzięczności.
Swoje podziękowania wyrażamy poprzez modlitwę za Was. Zbieramy się wszyscy, siostry zakonne wspólnie z pracownikami Szpitala, studentami oraz pacjentami, aby modlić się w każdy piątek w kaplicy szpitalnej.

Gdy tylko potrzebujesz wsparcia modlitewnego

Jeżeli znajdujesz się w trudnej dla siebie sytuacji, nie obawiaj się prosić o interwencję Trójcy Świętej czy Najświętszej Maryi Panny. Ale modlitwa to nie tylko wołanie o pomoc czy spełnienie pragnienia, to także podziękowanie za otrzymaną radość, które chcesz podkreślić w szczególny sposób. Czasami może brakować Ci czasu na rozmowę z Bogiem, bywa też, że czujesz konieczność dodatkowego wsparcia w modlitwie innych.

Do skrzynki intencji można wrzucać każdą potrzebę serca i duszy. Wystarczy wpisać intencję do formularza kontaktowego i wysłać, a nasze zgromadzenie sióstr na pewno na nią zareaguje.

Jeśli masz jakąś szczególną intencję, potrzebujesz modlitewnego wsparcia lub chciałbyś się czymś z nami bezpośrednio podzielić - napisz do nas. Z wielką przyjemnością przekażemy nasze wsparcie duchowe w Twojej sprawie.

Niech skrzynka modlitewna zapełni się intencjami napływającymi z całego świata.

Zwracamy uwagę, że wpisanie adresu e-mail w formularzu nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, aby Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny przesłało informację zwrotną - konieczne.

Napisz do nas

Z wielką przyjemnością udzielimy naszego wsparcia duchowego.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z siedzibą w Starej Wsi. Więcej znajduje się w pliku załączonym na stronie.

Sprawdź, co się u nas aktualnie dzieje:

Pokaż wszystkie aktualności Sprawdź, jak możesz pomóc!