Z całego serca dziękujemy

  • 27 paź 2023
  • Dorota Malag

Szpital w Katondwe nie mógłby funkcjonować bez pomocy ludzi dobrej woli. Każdego dnia odczuwamy ogromne wsparcie płynące do nas z Polski i ze świata. To najmniejsze gesty, słowa otuchy, dobre myśli i modlitwy, ale to też pomoc w postaci środków finansowych, które trafiają do nas za pośrednictwem zaprzyjaźnionych firm i fundacji oraz bezpośrednio od darczyńców.

W tym miejscu chcemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy zechcieli przekazać swoje 1,5%  podatku na rzecz naszego szpitala. Dziękujemy również za wszelkie dodatkowe wpłaty na konto fundacji.

Zgromadzone środki przeznaczymy na budowę tak potrzebnego bloku radiologicznego, który wyposażony zostanie w nowe urządzenie RTG.

Tego celu nie moglibyśmy osiągnąć bez wsparcia Fundacji Pro Spe, która udostępniła swój KRS i pomogła w zbieraniu środków.

Środki z 1,5% podatku zbierało również na nasz cel Stowarzyszenie Polska Misja Medyczna.

Ogromne zaangażowanie naszych darczyńców, inicjatywa fundacji i Wasza ofiarność sprawiają, że jesteśmy już o krok od możliwości korzystania z nowego bloku rentgenowskiego. To dzięki Wam każdy potrzebujący, który trafia do Katondwe, często pokonując setki kilometrów, znajduje tu pomoc. To Wy sprawiacie, że na twarzach dzieci i ich rodziców znowu pojawia się uśmiech. To Wy wlewacie nadzieję i otuchę w serca naszego zespołu medycznego, który nie ustaje w wysiłkach, by to miejsce w sercu Afryki zapewniało miejscowym specjalistyczne, bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne leczenie w godnych warunkach.

Bądźcie dalej z nami, dokładając cegiełki na budowę tego wspaniałego dzieła pomocy. Cały czas zbieramy pieniądze za pośrednictwem zbiórki na Pomagam.pl na bieżące potrzeby szpitala. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę.

Dziękujemy. Bez Was - nie ma nas!

Tweetuj
Udostępnij
Udostępnij

Szpital to nie tylko zespół medyczny

Praktyki w Katondwe. Nasz szpital leczy i uczy!