Przekaż 1,5% podatku na szpital w Katondwe

  • 29 sty 2024
  • Dorota Malag

Zbliża się okres rozliczeń podatkowych, a wraz z nim okazja do pomagania. Każdy może przekazać 1,5 % swojego podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. W tym roku ponownie mamy zaszczyt współpracować z fundacją Pro Spe, z którą wspólnie będziemy zbierać środki na rzecz działalności szpitala w Katondwe.

Środki z zeszłorocznej zbiórki, zgromadzone dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu ze strony fundacji Pro Spe, przeznaczyliśmy na budowę bloku radiologicznego, który pomoże zapewnić pacjentom naszego szpitala najlepszą opiekę. W tym roku ponownie chcielibyśmy zwrócić się do Was z prośbą o przekazanie 1,5 % podatku na naszą placówkę w Katondwe.

To takie proste – wystarczy uwzględnić wybraną organizację w swojej deklaracji podatkowej, by wesprzeć wybrany cel. Chcąc przekazać środki na nasz szpital, w rozliczeniu należy podać nr KRS: 0000607263 i jako Cel szczegółowy wpisać „Katondwe Zambia”. To nic nie kosztuje, a wystarczy chwila, by dołożyć cegiełkę na nasze wielkie dzieło pomocy w Afryce i przyczynić się do ratowania zdrowia oraz życia dzieci i dorosłych potrzebujących specjalistycznej pomocy medycznej.

Wystarczy tak niewiele, by zrobić tak dużo dla mieszkańców Zambii. Dziękujemy i prosimy o wparcie!

Tweetuj
Udostępnij
Udostępnij

Coraz więcej ognisk cholery w Afryce

To już 200 postów w mediach społecznościowych!