To już 200 postów w mediach społecznościowych!

  • 7 lut 2024
  • Dorota Malag

Dodajemy właśnie nasz dwusetny post na Instagramie. Już od dwóch lat na bieżąco informujemy Was o ludziach, wydarzeniach i zmianach w Katondwe. Media społecznościowe sprawiają, że na co dzień możecie być bliżej nas i naszych pacjentów. Wasza obecność i wsparcie są dla nas niezastąpione.

Cieszymy się, że za pośrednictwem mediów społecznościowych możemy przybliżać Wam codzienność szpitala w Katondwe. Dzięki tej formie komunikacji mogliśmy poinformować Was o przełomowych momentach w działalności naszej placówki, poczynając od podłączenia prądu i wody, przez pozyskanie niezbędnych sprzętów, takich jak nowy zbiornik wodny, aż po realizację kluczowych inwestycji, do których należy budowa bloku radiologicznego. Z naszych postów dowiadujecie się m.in. o sprzętach i rozwiązaniach, dzięki którym możemy się rozwijać i pomagać kolejnym pacjentom. Przez te dwa lata w Katondwe pojawił się potrzebny drobny sprzęt medyczny i chirurgiczny, lampa operacyjna, lampa mobilna, kardiomonitor, diatermia oraz analizator hematologiczny z CHAZ. Poza tym w naszym szpitalu wdrożona została elektroniczna rejestracja pacjentów oraz pojawiła się nowa instalacja solarowa.

Dzięki mediom społecznościowym towarzyszycie nam także w codziennej pracy – możecie zapoznać się z działalnością naszych lekarzy i z historiami naszych pacjentów, a także poznać tajniki operacji i zabiegów przeprowadzanych w naszym szpitalu. Przybliżamy Wam nie tylko nasz personel, ale także zamieszczamy relacje z licznych szkoleń, praktyk oraz wizyt gości z całego świata.

Za pośrednictwem Instagrama i Facebooka możemy również informować o naszych bieżących potrzebach i organizowanych zbiórkach. To właśnie dzięki Waszej odpowiedzi na nasze prośby i Waszemu ogromnemu wsparciu udaje się nam realizować kolejne cele i pomagać potrzebującym z Zambii. Cieszymy się, że możemy być tu razem i pomimo wielu trudnych momentów liczyć na Wasze dobre słowa oraz przyjacielskie gesty, które pokazują nam, że nasza praca ma sens i dodają nam energii do działania.

Tweetuj
Udostępnij
Udostępnij

Przekaż 1,5% podatku na szpital w Katondwe

List do Przyjaciół